Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624438

Betoonist seinaelementide valmistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes, betoonist seinaelementide valmistajale. Töökohad erinevate piirkondade tehastes lõuna- ja lääne- Soomes.
Töö iseloomuks on jooniste järgi seinaelementide valmistamine alates ettevalmistusest, kuni valmistoodete lattu üleandmiseks ning kõige selle juurde kuuluvate erinevate töölõikude tegemine.
Tööks vajalike masinate kasutamine ja nende hooldamine.
Samuti tööohutusjuhendite järgimine.

Производство стеновых элементов в Финляндии. Выполнение различных операций по производству стеновых элементов, начиная с очистки производственных линий и заливки бетона до распилки и проверки под нагрузкой. Выполнение производственных операций, исходя из специфики производства.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus antud alal
Jooniste lugemise oskus
Soome keele valdamine suhtlustasandil
Eesti Vabariigi pass

Oпыт работы будет преимуществом
и навыки финского языка.
Эстонский паспорт

Ettevõte pakub

Töötasu kokkuleppel, personaalsete oskuste/kogemuste põhjal
Ettevõttesisene väljaõpe ja töövahendid
Majutus ettevõtte poolt
Elamustingimused head
Kompenseerime kojusõidu üks kord kuus
Hea töögraafik

Заработная плата по договоренности, основанная на личных навыках / опыте
Внутреннее обучение
Размещение
Мы компенсируем домашние поездки один раз в месяц
Хороший график работы

Tööpakkumise number
#624438

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2019
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem