Betoonist seinaelementide valmistaja / Производитель стеновые элементов

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 543814

Tööpakkumise number

543814

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes, betoonist seinaelementide valmistajale. Töö toimub erinevates tehastes. Töö iseloomuks on jooniste järgi seinaelementide vamlmistamine alates ettevalmistusest, kuni valmistoodete lattu üleandmiseks ning kõige selle juurde kuuluvate erinevate töölõikude tegemine, tööks vajalike masinate kasutamine ja nende hooldamine. Samuti tööohutusjuhendite järgimine.

Производство стеновых элементов в Финляндии. Выполнение различных операций по производству стеновых элементов, начиная с очистки производственных линий и заливки бетона до распилки и проверки под нагрузкой. Выполнение производственных операций, исходя из специфики производства.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus seinaelementide valmistajana
Jooniste lugemise oskus
Soome keele valdamine suhtlustasandil.

Eesti Vabariigi pass

Oпыт работы будет преимуществом и навыки финского языка.

Эстонский паспорт

Ettevõte pakub

Palk kokkuleppel
Ettevõttesisene väljaõpe ja töövahendid
Majutus ettevõtte poolt
Elamustingimused head
Kompenseerime kojusõidu
Hea töögraafik

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2018