Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51062

Betooni müügi-projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Betooni ja armatuuri tellimuste tähtaegse ja kvaliteetse täitmise organiseerimine
  • Vastavalt klientide päringutele hinnapakkumiste koostamine;
  • Tellimuste edastamine armatuurihalli ja segusõlme
  • Tellimuste täitmise jälgimine
  • Koostöös kvaliteediinseneriga kliendi kaebuste menetlemine
  • Oma tegevusvaldkonda puududavate dokumentide haldamine
  • Kvaliteedijuhtimissüsteemi nõuete järgimine oma tegevusvaldkonnas

Ootused kandidaadile

  • Ehituslik kõrgem või ehitusalane keskeriharidus
  • Ehitusmaterjalide müügi alane kogemus või head teadmised ehitusmaterjalidest
  • Kasuks tuleb ehitusel töötamise kogemus
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Hea eesti ja vene keele oskus
  • Hea eneseväljendus- ja suhtlusoskus

Ettevõte pakub

  • Põhipalka koos motiveeriva tulemustasuga
  • Kompensatsiooni transpordile ja telefonile
  • Täiendkoolituse võimalust
  • Meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Tööle asumise aeg: ASAP

Tööpakkumise number
#51062

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
8. september 2005

Betoneks AS on alates 1961. aastast tegutsev ettevõte, kelle tegevusvaldkonnaks on ehitusmaterjalide tootmine (www.betoneks.ee)

Vaata rohkem