Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307567

Betooni-laborant

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töö seisneb betooni segamises , milline tehakse arvutiga.
Köik betooni lisandid tuleb arvutisse kanda ja kontrollida ,et tuleks öige koostis.

Ootused kandidaadile

5 aastat kogemust
Kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub

Aitame leida elamispinda ja vormistada vajalikud dokumendid

Lisainfo

Katseaeg on 3 kuud.
Tööaeg: 2 nädalat tööd, 1 vaba (vastavalt lepingu järgi)

Tööpakkumise number
#307567

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
20. mai 2013

Unise Henkilöstöpalvelut on personalialaseid terviklahendusi pakkuv firma. Meilt leiate professionaalsed töötajad ehitusse, tööstusse, koristusteenustele ja tervishoiu alale. Unise Henkilöstöpalvelut on turvaline valik nii tööandjatele kui ka oma valdkonnas tegutsevatel professionaalidele. Unise Henkilöstöpalvelu turvaline valik ka suurte projektide teostamiseks. Paneme suurt rõhku töötajate koolitamisele, toetame oma personali erialaoskuste arendamist. Meie klientidele tähendab see motiveeritud ja pühendunud töötajaid, kes teevad hanked võimalikuks ja tasuvaks. Töötajate palgatingimused ja muud tingimused vastavad vastava valdkonna kehtivatele kollektiivlepingutele. Vaata ka http://www.unise.fi

Vaata rohkem