Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802039

Betoonelementide valmistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • rakiste ettevalmistamine ja konstrueerimine;

  • armeerimine (sarrustamine);

  • betoneerimine ja betooni tihendamine;

  • betoonpinna viimistlemine;

  • lahtirakestamine;

  • tööde järgne alade koristamine.

Ootused kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal vähemalt 1 aasta

meeldivat kollektiivi, pikaajalist tööd, konkurentsivõimelist töötasu + tulemustasu.

Ühendust võtame üksnes sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#802039