Betoonelementide valmistaja
Tööpakkumise number #688804
Veebipõhine värbamine

LAVONIA Oy
Soome

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile töölisi betoonelement tehasesse.

Töö ülesandeks on erinevate betoonelementide valmistamine (seina-ja sandwichpaneelid) algusest lõpuni vastavalt joonistele.Töö algab koheselt, sobiva inimese leidmisel.

Ootused kandidaadile

  • jooniste lugemise oskus
  • soome või inglise keele oskus
  • tööturvalisuskaart
  • eelnev töökogemus (min. 1-2 aastat)

Kasuks tuleb:

  • isikliku sõiduvahendi olemasolu

Ettevõte pakub

  • tähtajatut töölepingut Soome firmas
  • palk 14-17 e/h oleneb kogemusest
  • oma tuba 250 e/kuus
  • palk iga 2 nädala tagant
  • tööriided
  • tööandja maksab kord kuus laevapiletid koju

Kandideerimiseks palume täita ankeet meie kodulehel (www.lavonia.fi). Samuti võid kandideerida telefoni või e-posti teel.

Telnr: +358 40 6800 998

Email: jevgenij.jeprintsev(at)lavonia.fi (rääkida saab soome, vene, inglise keeles)

Tööpakkumise number
#688804

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 14 - 17 €/tunnis
Kuulutus aegub:
25. märts 2021
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2021
Betoonelementide valmistaja Betoonelementide valmistaja

LAVONIA Oy

Lavonia Oy on aastal 2008 loodud ehitusalale suunatud tööjõurendifirma. Ettevõttes töötab praegu ca 100 ehitajat, kes töötavad erinevates ehitusvaldkondades üle Soome. Kui oled hakkaja ega pelga füüsilist tööd, täida ankeet aasressil www.lavonia.fi.

Vaata rohkem