Värsked tööpakkumised

Betoonelementide valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 604637

Tööpakkumise number

604637

Töö kirjeldus

Pakkuda tööd betoonelementide valmistajatele.

Töö ülesanded: Jooniste järgi betoonelementide valmistamine.

Tööle saamise eelduseks on vähemalt aastane kogemus betoonitehases.

HEALE TÖÖMEHELE TÖÖD PIKAKS AJAKS

Nõudmised kandidaadile

- Töökogemus betoonitehases vähemalt aasta
- Jooniste lugemisoskus
- Rauatööde kogemus
- Saalungite valmistamiskogemus
- Eesti kodakondsus või EU pass
- Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus ja koostöövalmidus

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt (Kahetoalised korterid, korteris max 2 inimest)
- Kulude kompensatsiooni (laevapiletid, kütus, tööriided, ohutusvarustus)
- Kindlustus tööandja poolt
- Ettevõttepoolne tugi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide kordaajamisel
- Personaalne kontaktisik, kellega võimalus suhelda eesti, inglise, vene või soome keeles
- Igakülgne nõustamine ja abistamine

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 3000 EUR kuus

EstEmploy on tööjõuvahendusega tegelev ettevõte, kes varustab nii oskus- kui ka lihttöölisi Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.