Betoonelementide valmistaja VIP3

ESTEMPLOY OÜ

Tööpakkumise number

568610

ESTEMPLOY OÜ Betoonelementide valmistaja

Töö kirjeldus

Pakume tööd professionaalsetele betoontoodete valmistajatele Soome betoonitehastesse (Helsingist max 100 km). Tööülesanneteks on jooniste järgi erinevate betoontoodete valmistamine.

Otsime töötajaid, kes on valmistanud:
- SEINAELEMENDID
- TT, TTS
- ÕÕNESPANEELID
- POSTID, TALAD
- RIIVID

Nõudmised kandidaadile

- Töökogemus betoontoodete valmistamisel (vormide tegemine, valamine, armeerimine, viimistlemine)
- Antud oskused tulevad kasuks: PUUTÖÖ, RAUATÖÖ
- Jooniste lugemisoskus
- Soome keele oskus suhtlustasandil
- Eesti kodakondsus või EU pass
- Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt (Kahetoalised korterid, korteris max 2 inimest)
- Kulude kompensatsiooni (Laevapiletid, kütus, tööriided, ohutusvarustus)
- Kindlustus tööandja poolt
- Ettevõtte poolne tugi Soomes töötamiseks vajavate dokumentide kordaajamisel

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
21. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
22. november 2018
Brutopalk:
Alates 2000 kuni 3000 EUR kuus
Soovin kandideerida

Betoonelementide valmistaja

EstEmploy on tööjõuvahendusega tegelev ettevõte, kes varustab nii oskus- kui ka lihttöölisi Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.

Vaatan ettevõtte profiili