Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #418744

Betoonelementide valmistaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd professionaalsetele betoontoodete valmistajatele Soome betoonitehastesse (Helsingist max 100 km). Tööülesanneteks on jooniste järgi erinevate betoontoodete
valmistamine.

Otsime töötajaid, kes on valmistanud:
- SEINAELEMENDID
- TT, TTS
- ÕÕNESPANEELID
- POSTID, TALAD
- RIIVID

Ootused kandidaadile

- Töökogemus betoontoodete valmistamisel (vormide tegemine, valamine, armeerimine, viimistlemine)
- Antud oskused tulevad kasuks: PUUTÖÖ, RAUATÖÖ
- Jooniste lugemisoskus
- Soome keele oskus suhtlustasandil
- Eesti kodakondsus või EU pass
- Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt (Kahetoalised korterid, korteris max 2 inimest)
- Kulude kompensatsiooni (Laevapiletid, kütus, tööriided, ohutusvarustus)
- Kindlustus tööandja poolt
- Ettevõtte poolne tugi Soomes töötamiseks vajavate dokumentide kordaajamisel

Tööpakkumise number
#418744

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
13. mai 2016
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2016

EstEmploy on tööjõuvahendusega tegelev ettevõte, kes varustab nii oskus- kui ka lihttöölisi Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.

Vaata rohkem