Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622551

Betoonelementide valmistaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega betoonelemendi valmistajale pidevalt kasvavasse Helsingi läheduses asuvasse Soome betoonitehasesse.
Töö ülesandeks on erinevate betoonelementide valmistamine vastavalt joonisele – vormi paigaldamisest kuni betooni valamise ja tihendamiseni välja.

Nõudmised kandidaadile

- Jooniste lugemise oskus
- Töökogemus betoonelementide valmistamisel
- Euroopa pass
- Inglise või vene keele oskus suhtlustasandil
- Täpsus, kohuhsetundlikkus, töötahe!
- Kasuks tuleb:
o Oma auto kasutamise võimalus
o Soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- Stabiilset ja pikaajalist tööd
- Vahetustega tööd
- Igakuist tähtajal tasutud palka
- Omapoolset majutust
- Laevapiletite kompensatsiooni
- Tööriideid
- Kindlustust
- Soome maksude korvamist
- Pidevat tuge dokumentide korda ajamiseks ja jooksvate küsimuste korral
- Kohapeal jõusaali kasutamise võimalus

Tööpakkumise number
#622551

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Carefin OÜ on Soomes ehitustöödega tegelev ettevõte.
Meie missioon on viia kokku parimad töövõtjad parimate tööandjatega. Peame tähtsaks klientide soove ja mõistame töötajate vajadusi.

Vaata rohkem