Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196286

Betoonelementide tehase tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime meie ettevõtte Soome filiaali kliendile Betoonelementide tehase tootmistöölisi hooajaliseks tööks kuni sügiseni.

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus betoonelementide tootmisega tegelenud ettevõttes on eelduseks.
Soome keele oskusest algtasemel piisab.

Pakume paindlikku tööaega, ning kõiki Soome kollektiivlepinguga määratud töötingimusi ja ka majutust.

Lisainfo

Oma soovist palume teatada niipea kui võimalik ning täpsemat informatsiooni saab argipäeviti kella 10 - 12.00 ülalpool olevatel kontaktidel.
Tööle asumine töökogemuse olemasolul võimalikult kiiresti.

Tööpakkumise number
#196286

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
3. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
3. mai 2010

CVKeskus.ee klient

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem