Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549188

Betoneerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Betoonpõrandate ja vundamentide ehitus.
Üldehitustööde teostamine.
Betoonitööd alates valamisest kuni lihvimiseni.
Abitööde ja ettevalmistustööde teostamine.

Ootused kandidaadile

Täpne ja kohusetundlik.
Oskus iseseisvalt töötada.
Valmisolek riigisisesteks lähetusteks.
Eelistatud on B-kategooria juhiload.
Oodatud on ka osalise tööajaga töötajad.

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd arenevas ehitusettevõttes.
Motiveerivat palka vastavalt töötulemustele.
Vajadusel väljaõpet.
Tööriietust ja transporti objektidele.
Objektidele sõit on tunnitasuga tasustatud.

Tööpakkumise number
#549188

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 900 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. august 2018
Kuulutus sisestati:
2. august 2018

Oleme Eesti kapitalil põhinev ettevõte.Tänaseks oleme tegutsenud Eesti ehitusturul 3 aastat.Meie põhilisteks tegevusaladeks on betoonpõrandate ja vundamentide ehitus.

Vaata rohkem

Betoneerija