Värsked tööpakkumised

Betoneerija-puusepp Soome / Бетонщик-плотник в Финляндию

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209414

Tööpakkumise number

209414

Töö kirjeldus

betooni- ja raketise tööd /
бетонные работы (опалубка, бетонирование)

Nõudmised kandidaadile

eelnev töökogemus / опыт работы
nõutav Eesti kodakondsus / обязательное наличие Эстонского гражданства !

Ettevõte pakub

töökoht Soomes / работа в Финляндии
ametlik palk /официальная заработная плата

Lisainfo

leping sõlmitakse tähtajaliselt kuni objekti valmimiseni (orienteeruvalt 6 kuud) /
срочный договор ориентировочно на 6 месяцев

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2010
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2010

Alates asutamisest 1991. aastal oleme pakkunud oma klientidele kõikvõimalikke ehitusteenuseid, mida seob kõiki ühine nimetaja – BETOON.

Valdame betoonitööde tehnoloogiaid vundamentidest pilvelõhkujateni, põrandatest järelpingekonstruktsioonideni.