Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49691

<b>Elektroonilise andmevahetuse superviisor</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • elektroonilise andmevahetuse haldamine ja kvaliteedi kontroll

Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti, vene ning inglise keel nii kõnes kui kirjas
  • Kõrgem lõpetatud haridus
  • Hea arvutioskus (MS Office, Visual Fox Pro)

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja professionaalset töökeskkonda
  • karjääri ning isikliku arengu võimalust
  • rahvusvahelist töökogemust

Lisainfo

Inglisekeelne avaldus koos CV ja palgasooviga saata aadressile ACNielsen Eesti OÜ, Lastekodu 48, 10144 Tallinn, või faksile (0) 683 3704, või e-mailile Veronika.Vaarmets@acnielsen.ee 31.augustiks, 2005.

Tööpakkumise number
#49691

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2005
Kuulutus sisestati:
16. august 2005

ACNielsen on VNU kontserni kuuluv maailma juhtiv turu-uuringute ettevõte. Tegutsedes rohkem kui 110 riigis üle maailma ning andes tööd üle 21,000 töötajale, pakub ACNielsen turu-uuringuid, informatiooni ja analüüse laiatarbekaupade ja jaemüügi valdkonnas.
Otsime oma Eesti kontorisse täiskohaga tööle

Vaata rohkem