Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55199

<b>elektrimontöör<b/>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • automaatika- ja elektritööde tegemine ehitusobjektidel ;
  • kuni 330 kV elektriseadmete montaaz ;
  • kaabel ja õhuliini ehitus ;
  • energeetika - ja muude majandusharude objektide ehitus ja rekonstrueerimine .

Ootused kandidaadile

  • erialast haridust
  • eelnev töökogemust
  • vene,eesti keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

  • tulemustest sõltuv töötasu
  • korralik töörõivastus
  • sõbralik venekeelne töökollektiiv

Lisainfo

Tööobjektid asuvad põhiliselt Tallinna lähiümbruses, kuid tuleb valmis olla ka pikemateks komandeeringuteks.

Tööpakkumise number
#55199