Värsked tööpakkumised

Disainer-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 66515

Tööpakkumise number

66515

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on seotud klientidele loovate köögi- ja vannitoamööbli lahenduste pakkumisega. Selleks tutvustad Sa klientidele meie laia disaini- ja materjalivalikut, mille tulemusena leiate sobivaima lahenduse. Sa koostad hinnapakkumised, valmistad joonised, sõlmid lepinguid ning koordineerid protsessi mööbli valmistamisest paigalduseni.

Nõudmised kandidaadile

Sa töö sobib Sulle, kui :
• Sul on olemas hea maitse ning disaineri silm - omad erialast haridust või vastavat töökogemust;
• oskad klienti ära kuulata ning väljendada oma ekspertarvamust;
• oled heade suhtlemisoskustega ning kõrge pingetalusvusega
• oled oma töös täpne ning omad matemaatilisi algteadmisi.

Kasuks tuleb, kui
• Sa oskad vene ja inglise kõnekeelt;
• omab B-kat juhilube.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• kokkuhoidva meeskonna tuge;
• igaastaseid koolitusi Sinu arenguks;
• professionaalset tarkvara tööülesannete täitmiseks;
• kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;
• väga head põhipalka ja sellele lisanduvat boonuspalga süsteemi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
7. mai 2006

Camilla Köögid on 1990. a. loodud TNC Kitchens OÜ kaubamärk. Meie põhitegevusalaks on köögi- ja vannitoamööbli projekteerimine, müük ja paigaldamine. Pakume oma klientidele kvaliteetset toodet ja kõrgetasemelist teenindust. Lisaks toodame täispuidust ja naturaalsest spoonist mööbliuksi ning muid mööblitarvikuid. Seoses tööde mahu suurenemisega võtame tööle meie Tallinna esindussalongi tegusa disainer-konsultandi.