Värsked tööpakkumised

Automüügi konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 46945

Tööpakkumise number

46945

Töö kirjeldus

* Uute masinate müügi organiseerimine;
* Müügipakkumiste koostamine, hinnaläbirääkimiste pidamine ja vajalike dokumentide vormistamine;
* Aktiivne klientidega suhtlemine, kliendisuhete loomine ja hoidmine.
* Osalemine erinevatel üritustel, näitustel.

Nõudmised kandidaadile

* omad vähemalt keskharidust, eelistatud tehnilise haridusega kandidaat;
* oled varem töötanud müügiinimesena;
* kasuks tuleb töökogemus autotööstuses ning teadmised hetkel turul valitsevast olukorrast;
* initsiatiivikus, koostöövalmidus ja iseseisev mõtlemine, pingetaluvus - väga vajalikud!
* valdad nii suuliselt kui kirjalikult väga head eesti keelt, müügitöös ei jää hätta inglise ja vene keelega;
* arvutioskus;
* soovitav vanus alates 24 eluaastast;
* sul on oskus ja tahtmine suhelda erineva kultuurilise taustaga inimestega.

*Pakume häid töötingimusi suures, arenevas ja perspektiivaks ettevõttes. Erinevate koolituste näol on sul võimalik reisida ja ennast mitmekülgselt arendada. Ettevõttes väärtustatakse kõrgel tasemel organisatsioonikultuuri. Sobivale kandidaadile pakutakse konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Oluline on autojuhilubade (B- ja C- kategooria) olemasolu ja valmisolek vahel ka reisida.
Küsimuste ja huvi tekkimise korral küsi lisainformatsiooni! NÕUDMISTELE vastavad kandidaadid võivad saata oma CV ka aadressil gerly.tuisk@cvkeskus.ee, märksõnaga "VOLVO".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2005

Volvo Trucks Corporation (VTC) on suuruselt teine raskeveokite tootja maailmas ja alates 90ndate keskpaigast juhtiv brand Euroopas.
Me töötame välja usaldusväärseid transpordilahendusi klientidele kogu maailmas - tegemata mingeid järeleandmisi ohutuse ja keskkonnahoiu vallas, mida arvestame oma veoautosid ehitades. Meie meeskonnas on juba üle 900 inimese ja seoses EL-ga on plaan veelgi laieneda.
Volvo veoautosid müüakse ja teenindatakse enam kui 130 riigis üle 650 edasimüügifirma ning 1450 töökoja kaudu.
Üle 90% meie valmistatavatest veoautodest kuulub raskeveokite klassi (üle 16 tonni). Kokku on meil üle kogu maailma üheksa koostetehast ning ka kaheksa kohalike partnerite valduses olevat tehast.