Värsked tööpakkumised

automüügi konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48082

Tööpakkumise number

48082

Töö kirjeldus

Sõidukite müügi organiseerimine:

  • müügipakkumiste koostamine ja dokumentide vormistamine;
  • klientidega suhtlemine ja proovisõitude tegemine;
  • kliendisuhete hoidmine;
  • eksponeeritud sõidukite korrasoleku tagamine.

Nõudmised kandidaadile

  • oled omandanud vähemalt keskhariduse;
  • soovitav vanus alates 25 eluaastast;
  • omad teadmisi autode kohta ja tunned siirast huvi tehnika vastu;
  • sinu trumbiks on kogemus müügitöö korraldamise ja klienditeeninduse alal;
  • oskad kasutada oma tööks vajalikke arvutiprogramme - tekstitöötlus, tabeltöötlus, internet;
  • omad kõrgel tasemel eesti keele oskust ning suhtlemisel ei jää hätta inglise- ja vene keeles;
  • sind iseloomustab kõrge teenindus- ja suhtlemisoskus;
  • sinu viisakust, tähelepanelikkust, õpi- ja arenemisvalmidust on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle kui professionaalsele müügikonsultandile põnevat tööd perspektiivses ettevõttes, tegusaid ja toredaid kolleege, koolitusi ja tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Oluline autojuhilubade (B-kategooria) olemasolu!
Küsi julgesti lisainformatsiooni gerly.tuisk@cvkeskus.ee!
NÕUDMISTELE VASTAVAD kandidaadid võivad CV edastada ka gerly.tuisk@cvkeskus.ee!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2005

Elke Auto AS on Toyota ja Lexus sõidukite müügi, hoolduse ja remondiga tegelev ettevõte. Professionaalsesse meeskonda kuulub ligikaudu 70 edule orienteertud töötajat.