Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #120900

Batikumi kauplusteketi “Skechers” juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded

  • kauplusteketi arendamine, igapäevan efektiivne juhtimine tagamaks bränditoodete efektiivse müügi
  • müügi korraldamine ja kontroll
  • kaupade tellimine, väljapaneku korraldamine ja korrashoid
  • müügiplaanide edukas täitmine, monitooring ja eelarved
  • müügiaruannete koostamine ja aruandlus

Ootused kandidaadile

  • vähemalt aastane jaemüügialane juhtimise kogemus
  • võimeline suhtlema ja kirjavahetust pidama inglise keeles
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • probleemilahendusoskus ja pingetaluvus
  • oskus alluvaid motiveerida ja toimivat meeskonda luua
  • valmisolek töölähetusteks

Ettevõte pakub

  • töötulemustele vastavat põhi- ja tulemuspalka
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • vaheldusrikast tööd ja häid töötingimusi
  • ettevõttesiseseid soodustusi
  • iseseisvus, energilisus ning positiivsus

Lisainfo

Tugeva eelise saab kandidaat, kellel on:

  • kõrgharidus
  • vene keele oskus suhtlemistasandil
  • autojuhilubade olemasolu

Tööpakkumise number
#120900

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2007
Kuulutus sisestati:
27. august 2007

AS Fifaa on juhtiv firmarõivaste ja reklaamkingituste hulgimüüja. Fifaa teostab siiditrükki tekstiilile ning masintikkimist. Lisaks omab Fifaa Eestis, Lätis ja Leedus tegutsevat kauplusteketti "T-särgipood" ning on ametlikuks maaletoojaks tuntud spordikaubamärkidele And 1, Spalding, Under Armour ning Skechers.

Vaata rohkem