Värsked tööpakkumised

Basseini hooldaja Küprosele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123967

Tööpakkumise number

123967

Töö kirjeldus

Staff Consulting vahendab tööjõudu Küprosele. Vajatakse basseini hooldajat.

Kui soovid vaheldust, tahad end proovile panna ning tutvuda uue kultuuri ja põnevate inimestega, on see tööpakkumine sobiv just Sulle!

Nõudmised kandidaadile

hea inglise keele oskus
meesterahvas
vanus 20-30 eluaastat

Ettevõte pakub

majutus
tööaeg 6 päeva nädalas, 9 tundi päevas
palk: 400 CYP kuus = 10800 EEK kuus

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata INGLISE KEELNE CV!
Vajadusel abistame lennupiletite hankimisel!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
17. september 2007

Staff Consulting OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda professionaalseid personalialaseid teenuseid. Meie koostööpartneriteks on tööandjad (peamiselt ärikliendid) ja tööotsijad nii Eestist kui ka välisriikidest. Pakume järgmiseid personaliotsingu teenused: värbamise täisteenus, eelvalik, konsultatsioon ja reklaamiteenus. Vaata kõiki meie tööpakkumisi meie kodulehelt www.staff.ee.