Värsked tööpakkumised

Arvutispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83167

Tööpakkumise number

83167

Töö kirjeldus

Seoses pideva arendustegevuse- ja laienemisega vajame oma meeskonda täiendavalt töökat arvutispetsialisti. Sinu peamiseks ülesandeks on:
* kogu kontori arvutipargi ja -võrgu planeerimine ja hooldus;
* arvutite seadistamine uutel töökohtadel;
* kasutajate nõustamine.
Võimalus karjääri teha!!!

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui omad eelnevat töökogemust IT kasutajatoena, võrgu- ja serveriadministraatorina või muul sarnasel ametikohal. Loodame, et oled kursis Windowsi ja Linuxi operatsioonisüsteemide ning arvutivõrgu tööpõhimõtetega. Vaba ja meeldiv suhtlemisoskus ning kannatlikus kasutajatega suhtlemisel tuleb ainult kasuks. Kui lisaks eelnevale suudad iseseisvalt oma tööd planeerida ja tulemuste eest vastutada, oledki meie jaoks see õige!!!

Ettevõte pakub

Vastu pakume:
*Põnevat tööd rahvusvahelises ettevõttes;
*mitmekülgseid arenguvõimalusi;
*head seltskonda;
*kindlat põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu.

Lisainfo

Lisainformatsiooni küsi julgelt telefonil 56 22 9794.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2006
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2006

E-Finance OÜ pakub programmeerimisteenust edukatele veebiteenuste ettevõtetele Eestis. Meie programmeerijad arendavad otsinguprotaali www.hydra.ee, töövahendusportaali www.cvkeskus.ee, oksjoniportaali www.osta.ee, postimüügiportaali www.kaubakeskus.ee ja kinnisvaraportaali www.kv.ee.