Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62493

Barman Walesi top restorani R/754

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pembrokeshire (Wales) quality restaurant in the centre of a village with an excellent reputation for fine food and wine require a top class bar person from 1st April - 31st October 2006.

Exclusive 40 cover restaurant operating in the evenings only.

You will be required to prepare the restaurant in the mornings and organise the waitresses. Ensure stock is correct, complete order sheets, re-stock bar. You will be responsible for the correct billing of customers and cash and credit card transactions . You will also be in charge of the cocktail menu.

It is a non-smoking restaurant and will only employ non-smoking staff.

Ootused kandidaadile

Previous bar work experience

All cv's need to have a photo attached

fluent English

STRICTLY NON-SMOKING

There is accomodation in a large room with tv above the restaurant charged at £50 per week.

Your salary will work out at £6 per hour.
from 35 hours in a quiet months to 45 hours in the summer months.

Lisainfo

Palun saata INGLISKEELNE CV fotoga ning soovituskirjad eelmistest töökohtadest.

Lisainformatsiooni saamiseks Abel Staff'i ja UK-s töötamise võimaluste kohta külastage palun meie kodulehte aadressil www.abelstaff.com

ABEL STAFF ON SEADUSLIKULT TEGUTSEV FIRMA, MIS EI VÕTA KANDIDAATIDELT TÖÖLE VAHENDAMISE EEST KONSULTATSIOONITASU

Tööpakkumise number
#62493