Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51777

<b>Äriüksuse juht</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Äriüksuse juhi pädevuses on müügi- ja turunduseesmärkide saavutamine oma meeskonna abiga.

Ootused kandidaadile

* Sul on seljataga edukas karjäär meeskonna juhina ja Sinu meeskond paistis silma heade majandustulemustega;
* Sa tunned ennast kindlalt nii eduka müügiguru kui turundajana;
* Sul on kõrgharidus ja räägid vabalt inglise keelt;
* autojuhtimine ja arvuti ei valmista Sulle muret;

Ettevõte pakub

* säravat väljakutset ja pingelist tööd;
* koolitust ja karjäärivõimalusi;
* konkurentisvõimelist hüvitispaketti;

Lisainfo

Lisainformatsioon ka telefonil 5666 0973.

Tööpakkumise number
#51777

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
20. september 2005

CV Keskuse kliendiks on maailma üks juhtivaid farmaatsiafirmasid, kelle esindus on
Eestis tegutsenud juba üle 10 aasta.

Vaata rohkem