BARISTA uues SMUULI McDonald´s restoranis
Tööpakkumise number #815455

Töö kirjeldus

Smuuli McDonald’s restoranis ja McCafe's klientide teenindamine, sh

  • jookide valmistamine;

  • külastajate teenindamine;

  • toidu kvaliteedi eest vastutamine jms.

Smuuli McDonald´s asub aadressil: J.Smuuli 43/1, 11415 Tallinn

Ootused kandidaadile

Ootame Sind meile tööle, kui oled

  • oma töös korrektne ja kiire ning omad positiivset ellusuhtumist;

  • vähemalt 18-aastane;

  • valmis graafiku alusel töötama;

  • valmis meeskonnatööks;

  • valmis suhtlema eesti keeles (vähemalt B1 tasemel)

Ettevõte pakub

Tule kohe, sest pakume

  • paindlikku töögraafikut – võimalus töötada kooli ja/või hobide kõrvalt;
  • professionaalseid ja mitmekesiseid koolitusi;
  • väljakutseterohket tööd ja palju karjäärivõimalusi;
  • ühtehoidvat ja positiivset meeskonda;
  • oma töötaja soodustusi;
  • tasustatud vaba päeva sünnipäeval;
  • tasuta lõunat tööpäevadel;
  • tervisekindlustust;
  • stabiilset sissetulekut.

Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust! + 372 5787 7080

Tööpakkumise number
#815455