Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #546243

Barista

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime NORD COFFEE ja SPRING COFFEE kohvikutesse särasilmseid teenindajaid/baristasid, kelle vastutada on klientide kõrgel tasemel teenindamine, toitude ja jookide serveerimine, kohvijookide valmistamine.
Sinu peamine ülesanne on kohviku klientide igapäevane meeldiv, sõbralik ning kiire teenindamine.

  • erinevate kohvi- ja muude jookide valmistamine
  • võileibade, salatite valmistamine
  • kaupade väljapanek
  • laudade korrastamine
  • töökoha korrashoid ja puhtus

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima, kui

Sa TUNNED KELLA ja Sul on VASTUTUSTUNNET!
Sulle LÄHEB KORDA Sinu töö ja töökaaslased!

  • Sul on korrektne ja hoolitsetud välimus
  • oled oma tegevuses kohusetundlik, täpne ja kiire
  • oled aus, usaldusväärne ja korrektne
  • aktiivne ja omad julgust suhelda
  • hea suhtlemisoskus eesti ja inglise keeles

Kasuks tuleb
  • eelnev töökogemus teenindussfääris
  • vene ja/või soome keele oskus

Tööd ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on klienditeenindajad ja kohviku juhataja
Töökohta heas ja toredas meeskonnas
Täistööaega/osalist tööaega (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Konkurentsivõimelist palka (tunnitasu 4,8 €)

Otsime pikaajalist töösuhet!
Kandideerida ainult tõelise huvi korral!

Lisainfo

Spring Coffee, Tallinn
Relika Heina
GSM: +372 518 2636
E-Mail: info(at)springcoffee.eu

Tööpakkumise number
#546243

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 4.8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. august 2018
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Barista