Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318797

Barista

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks saab:
* Kvaliteetse kohvi valmistamine
* Aktiivne klientide teenindamine
* Personaalne lähenemine igale kliendile
* Kliendi vajaduste väljaselgitamine
* Avatud ja aus suhtlemine
* Kauba vastuvõtt ja väljapanek
* Kohvipoe korrashoid
* Naeratamine :)

Ootused kandidaadile

Sobid hästi meie meeskonda kui oled:
* Aktiivne suhtleja
* Sõbralik
* Positiivne
* Kohanemisvõimeline ja hea pingetaluvusega
* Omad huvi müügitöö vastu

Ettevõte pakub

* Palju tööd ja kogemusi
* Tööalast väljaõpet ja põnevaid täiendkoolitusi
* Sõbralikku kollektiivi
* Paindlikke töögraafikuid
* Põhipalka ja lisatasu
* Arenguvõimalust kiiresti arenevas ettevõttes

Lisainfo

Otsime enda meeskonda julgeid ja rõõmsameelseid baristasid, kes peavad lugu heast kohvist ning kelle suureks kireks on inimestega suhtlemine ja uued põnevad väljakutsed.
Kuna tegemist on kiiresti areneva ettevõttega, on kõikidel ambitsioonikatel baristadel võimalus pikemas perspektiivis ise oma meeskonda juhtida.

Tööpakkumise number
#318797

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
2. september 2013

Coffee IN AS on Eesti kapitalil põhinev kohvikutekett, mis alustas tegevust 2004. aastal. Meie eesmärgiks on serveerida kohvivaldkonna meeldivamaid ja hõrgutavamaid maitseelamusi Eestis.
Meie sooviks on pakkuda kvaliteetset toodet ja professionaalset teenindust sõbralikus keskkonnas – paljud meeskonna liikmed on ise kohvigurmaanid, kes oma teadmisi ja oskusi igapäevatöös rakendavad.
Hetkel on meil Tallinnas 15 ning Tartus 5 kohvipoodi

Vaata rohkem

Barista