Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672550

Barista / Barista-kohvikuvanem (täistööaeg)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 16. oktoober 2020
Kuulutus aegub:15. november 2020

Töö kirjeldus

Eesmärk: klientide professionaalne teenindamine, toodete tutvustamine ja pakkumine
Klientide sõbralik, kiire ja nõuetele vastav teenindamine
Klientide teenindamiseks vajalike rahaliste operatsioonide teostamine
Klientide heaolu eest seismine teeninduskoha territooriumil
Kampaaniate ja ürituste tutvustamine (s.h.kliendikaardid)

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus
Eesti keele oskus
Kasuks tuleb ka vene ja teiste keelte oskus

Ettevõte pakub

Väljaõpet

Juhtimiskogemust

Areguvõimalust
Paindlikku töögraafikut
Meeldivat töökeskkonda
Osaline tööaeg
Täistööaeg
Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#672550

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem