Värsked tööpakkumised

Banketisaali ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 229875

Tööpakkumise number

229875

Töö kirjeldus

During the daytime work shifts consist of lunch and conference servings. In the evening work shifts will be cocktail serving, buffets and plate serving - we expect a broad range of professional skills from our applicants!

Nõudmised kandidaadile

We expect you to be a professional with a fresh attitude, you speak fluent English and Finnish, and you have good social skills as well as the ability to work in a fast-paced environment.

As one of our banquet waiters you will have the opportunity to work in the finest restaurants of Helsinki.

Lisainfo

NB! KANDIDEERIMINE TOIMUB FIRMA KODULEHE www.hrhouse.fi KAUDU!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. juuni 2011
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2011

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle eesmärgiks on töötuskindlustuse seaduses ja teistes õigusaktides sätestatud korras töötuskindlustushüvitiste, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitise ja tööandja maksejõuetuse hüvitise maksmine.