Värsked tööpakkumised

Baltimaade müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 161736

Tööpakkumise number

161736

Töö kirjeldus

Eeldame, et oled aktiivne, julgustav ja motiveeriv ühenduslüli meie firma ning meie Baltimaades tegutseva rohkem kui 6500 edasimüüjast koosneva müügiteami vahel. Sinu olulisim ülesanne on äri arendamine. Kuulud meie Põhja-Euroopa võtmeisikute hulka ning allud otseselt Põhja-Euroopa müügi- ja marketingi asepresidendile.

Toetad meie edasimüüjaid (sõltumatud ettevõtjad) nende igapäevases töös, aidates neid koolituste, seminaride ja teiste ürituste ettevalmistamisel ja läbiviimisel. Peaksid kiiresti omandama teadmised meie äri kohta ning suutma mõõta meie edasimüüjate tulemusi. Nimetatud ametikohaga ei kaasne otseseid alluvaid.

Nõudmised kandidaadile

Edu saavutamiseks meie müügijuhina peab Sul olema:
• Müügikogemus
• Soovitavalt otsemüügivaldkonna kogemus
• Eesti, inglise ja vene keele oskus (läti või leedu keele oskus on eeliseks)
• Kõrgharidus (soovitavalt majandusalane)
• Vähemalt keskmine arvutioskus (MS Office programmide kasutamise kogemus)
• Soovitavalt rahvusvahelises keskkonnas töötamise kogemus

Meie uus kolleeg peaks olema ambitsioonikas professionaal. Ootame, et oleksid piisavalt paindlik, et töötada ka väljaspool tavakohast tööaega ja viibida komandeeringutes Balti riikides ning piisavalt energiline, et meie äri arendada. Eeldame, et oled ärile suunatud, uutele ideedele avatud ning töötad edukalt nii iseseisvalt kui ka meeskonnaliikmena.

Pakume huvitavaid väljakutseid, suurepäraseid võimalusi ametialaseks arenguks ja rahvusvahelist karjäärivõimalust, samuti head hüvituspaketti, autokompensatsiooni ja teisi soodustusi. Loomulikult saad oma kogemustele ja vajadustele vastavat professionaalset tuge ja koolitusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada enne 07.09.2008 oma avaldus koos ingliskeelse CV ja palgasooviga märgusõnaga “GNLD/Müük” aadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Lähema info saamiseks helista Mercuri Urvali konsultant Tarmo Müürsepale telefonil 667 1520 või külasta Mercuri Urvali kodulehte www.mercuriurval.com.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
7. september 2008
Kuulutus sisestati:
18. august 2008

GNLD International on 1958. aastal USA-s asutatud otsemüügifirma, mis on tänaseks laienenud rohkem kui 50 riiki. Alustasime Euroopas 1973. aastal ja tegutseme täna 18 Euroopa riigis. Meie Balti riikide aastakäive ületab 100 miljonit Eesti krooni. Lisainfo saamiseks vaata: www.gnld.com.
Jätkates oma arengut Balti riikides, pakume nüüd tööd Baltimaade müügijuhile (töökoht Eestis).