Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150575

Baltikumi turu planeerimise juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Baltikumi hinnakujundamise juhtimine;
  • turuplaneerimises osalemine;
  • tööstusnäitajate jälgimine ning müügijuhtidele edastamine;
  • konkurente ja nende tegevust käsitlevate andmete kogumine ning analüüs.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus;
  • head teadmised äri- ja tarbijaturundusest;
  • hea ärikeskkonna tundmine;
  • valmisolek töölähetusteks;
  • hea inglise keele oskus;
  • hea analüüsivõime;
  • head koostöö-, suhtlemis- ja esinemisoskus.

Ettevõte pakub

  • karjäärivõimalusi globaalses ettevõttes;
  • toetavat meeskonda;
  • konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#150575

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2008
Kuulutus sisestati:
5. mai 2008

The Linde Group on maailma juhtiv tööstusgaaside ja tehnoloogiaettevõte, millel on 70 riigis üle 53 000 töötaja. Eesti AGA kuulub The Linde Groupi Põhja-Euroopa regiooni, mis hõlmab Põhjamaid ja Baltikumi. AGA toodab ja turustab erinevate rakenduste tarvis tööstus- ja meditsiinigaase.

Oleme otsimas BALTIKUMI TURUPLANEERIMISE JUHTI, kes on AGA Põhja-Euroopa regiooni hinna- ja turuplaneerimise meeskonna liige ning allub Baltikumi müügi- ja turundusjuhile. Töö eeldab tihedat koostööd Eesti, Läti ja Leedu müügijuhtidega. Töökoht asub Eestis. Täiendav info ettevõtte kohta: www.aga.ee.

Vaata rohkem