Värsked tööpakkumised

Baltikumi tootmise planeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23444

Tööpakkumise number

23444

Töö kirjeldus

Koostöös müügiosakonna ja laoga koostada tootmisplaan tagamaks valmis toodangu olemasolu laos.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt 1-aastane töökogemus tootmisettevõttes analüütikuna
• eesti-, vene- ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas
• väga hea arvuti kasutamise oskus, eriti Microsoft Excel
• väga hea planeerimis- ja analüüsioskus
• kasuks tuleb erialane kõrgharidus või selle omandamine

Omalt poolt pakume karjääri ja isikliku arengu võimalusi rahvusvahelises, dünaamilises keskkonnas, täiendkoolitust ning konkurentsivõimelist tasu.

Lisainfo

Palume lisada sooviavaldusele ja CV-le märgusõna "tootmise planeerija"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2003
Kuulutus sisestati:
26. august 2003

Coca-Cola HBC on üks The Coca-Cola Company karastusjoogi villijatest, kes tegutseb 26 riigis üle Euroopa. Coca-Cola HBC tegeleb maailma kõige tuntuma kaubamärgi, Coca-Cola, ja ka Coca-Cola light, Sprite, Fanta, Bonaqua, Schweppes ja teiste karastusjookide tootmise, müügi ja jaotusega. Coca-Cola HBC on teel saamaks maailma klassi müügiorganisatsiooniks ja on pühendunud oma organisatsioonis sellise kultuuri loomisele, mis õhutab inimesi enese potentsiaali täielikule arendamisele.
AS Coca-Cola HBC Eesti on Coca-Cola HBC tütarettevõte, mis on asutatud 1992. aasta mais. Hetkel on ettevõttes üle 240 töötaja üle Eesti.