Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289014

Baltikumi müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Olemasoleva kliendibaasi haldus
  • Uute klientide/ turusegmentide leidmine
  • Müügiläbirääkimiste pidamine, müügilepingute sõlmimine
  • Tootearendusprotsessis osalemine

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda:

  • Aktiivset ja julget müügiinimest, kes on hea läbirääkija ja suhtleja
  • Omab eelnevat edukat töökogemust B2B müügis
  • Suhtleb heal tasemel vene ja inglise keeles
  • Tunneb huvi puidu ja puittoodete vastu
  • On kõrgema haridusega, heade arvutioskustega (MS Office) ja omab B kat. juhiluba
  • Eeliseks on eelnev müügitöö kogemus Baltikumis.

Ettevõte pakub

  • Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • Huvitavat tööd ja sõbralikke noori kolleege
  • Konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti

Tööpakkumise number
#289014

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2012

AS IMPREST on suurim ümarfreesitud ja süvaimmutatud puittoodete tootja Baltikumis, 90% ettevõtte toodangust eksporditakse 17-sse Euroopa riiki. Meie missiooniks on eestimaise puidu väärindamine läbi toodete, mis pakuvad kauakestvat ja inimsõbralikku elukeskkonda. Oleme asutatud 2000. aastal ning kuulume rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks.
IMPREST müügiosakond asub Tartus.

Vaata rohkem