Värsked tööpakkumised

Baltikumi müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24821

Tööpakkumise number

24821

Töö kirjeldus

- Töötada välja ning rakendada Balti regiooni müügistrateegiaid tagamaks kasumlik läbimüügi kasv
- Juhtida ja koolitada Balti müügimeeskonda ning arendada meeskonna oskusi ja kompetentse

Nõudmised kandidaadile

Peamised nõudmised:
- Vähemalt 7 aastat müügitöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes FMCG sektoris, sealjuures vähemalt 5 aastat töötamist juhtkonna tasemel heade tulemustega müügis ja jaotuses
-Rahvusvaheline töökogemus või kokkupuude rahvusvaheliste projektidega
- Valmisolek sagedasteks reisideks Baltiriikides ning mujal Euroopas

Nõutavad kompetentsid ja oskused:
-Strateegilise mõtlemise oskus
- Muutuste juhtimise oskus
- Inimeste juhendamise ja arendamise oskus
- Analüüsi- ja informatsioonikogumise oskus
- Projektijuhtimise ja planeerimise oskus
- Otsustusvõime
- Soorituse juhtimise oskus
- Mõjutamise ja läbirääkimise oskus
- Perfektne inglise keele oskus
- Väga hea arvutioskus

Omalt poolt pakume karjääri ja isikliku arengu võimalusi rahvusvahelises, dünaamilises keskkonnas, täiendkoolitust ning konkurentsivõimelist tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2003

Coca-Cola HBC on üks The Coca-Cola Company karastusjoogi villijatest, kes tegutseb 26 riigis üle Euroopa. Coca-Cola HBC tegeleb maailma kõige tuntuma kaubamärgi, Coca-Cola, ja ka Coca-Cola light, Sprite, Fanta, Bonaqua, Schweppes ja teiste karastusjookide tootmise, müügi ja jaotusega. Coca-Cola HBC on teel saamaks maailma klassi müügiorganisatsiooniks ja on pühendunud oma organisatsioonis sellise kultuuri loomisele, mis õhutab inimesi enese potentsiaali täielikule arendamisele.
AS Coca-Cola HBC Eesti on Coca-Cola HBC tütarettevõte, mis on asutatud 1992. aasta mais. Hetkel on ettevõttes üle 240 töötaja üle Eesti.