Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23393

Baltikumi müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Töötada välja ning rakendada Balti regiooni müügistrateegiaid tagamaks kasumlik läbimüügi kasv
- Juhtida ja koolitada Balti müügimeeskonda ning arendada meeskonna oskusi ja kompetentse

Ootused kandidaadile

Peamised nõudmised:
- Vähemalt 7 aastat müügitöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes FMCG sektoris, sealjuures vähemalt 5 aastat töötamist juhtkonna tasemel heade tulemustega müügis ja jaotuses
-Rahvusvaheline töökogemus või kokkupuude rahvusvaheliste projektidega
- Valmisolek sagedasteks reisideks Baltiriikides ning mujal Euroopas

Nõutavad kompetentsid ja oskused:
-Strateegilise mõtlemise oskus
- Muutuste juhtimise oskus
- Inimeste juhendamise ja arendamise oskus
- Analüüsi- ja informatsioonikogumise oskus
- Projektijuhtimise ja planeerimise oskus
- Otsustusvõime
- Soorituse juhtimise oskus
- Mõjutamise ja läbirääkimise oskus
- Perfektne inglise keele oskus
- Väga hea arvutioskus

Omalt poolt pakume karjääri ja isikliku arengu võimalusi rahvusvahelises, dünaamilises keskkonnas, täiendkoolitust ning konkurentsivõimelist tasu.

Tööpakkumise number
#23393