Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23636

Baltikumi lõnga ja tekstiilitoodete müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööülesandeks on suhtlus Euroopa tuntud lõnga- ja tekstiilitootjatega, nende esindamine ja toodangu tutvustamine Baltikumi kergetööstuse ettevõtetele, osalemine messidel jms.

Ootused kandidaadile

  • Sobiv kandidaat on kõrgharidusega (eelistatult keemia - või tekstiilialane), hea tehnilise taibuga, omab müügi- ja suhtluskogemust Baltikumis, on valmis ametireisideks ning saab hakkama nii inglise- kui venekeelse suhtlusega.
Soovitav on isikliku auto kasutamisvõimalus.

  • Isiksuseomaduste poolest on oodatud töökad ja arengutahtelised, heade suhtlemis- ja läbirääkimisoskustega kandidaadid.

põnevat ning vaheldusrikast tööd edukas ja kiiresti arenevas ettevõttes, rahvusvahelise kontserni tuge ja kogemust ning arenguvõimalust edaspidiseks.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume CV saata konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
Märgusõna:"BREKKE"

Tööpakkumise number
#23636