Värsked tööpakkumised

Baltikumi kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26689

Tööpakkumise number

26689

Töö kirjeldus

• kaubanduse valdkonnas tegutsevatele firmadele IT terviklahenduste pakkumine
• partneritega järjepidev kommunikeerumine ja pikaajalise koostöö arendamine
• probleemidele tuvastamine, parimate lahenduste pakkumine ja presenteerimine

Nõudmised kandidaadile

• ettevõtlik ja aktiivne persoon
• vähemalt 3- aastane tulemuslik töökogemus infotehnoloogia-alaste terviklahenduste pakkumisel
• soovitatavalt IT alane kõrgharidus
• edumeelne, vastutustundeline ja abivalmis inimene
• eesti keele oskus kõrgtasemel, teise keelena inglise või vene keele oskus väga heal tasemel

Ettevõte pakub

• häid töötingimusi ja arenemisvõimalusi
• tööd edukas, kiiresti kasvavas ja rahvusvahelises ettevõttes
• professionaalset ja noort tiimi
• konkurentsivõimelist töötasu ja komandeeringuid
• erialaseid ja silmaringi laiendavaid koolitusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2004

New Vision, Varos Group“i liige, on IT partner kaubandus- ja tööstusettevõtetele Balti riikides. Me pakume laia valikut IT-lahendusi ja teenuseid: konsulteerimist, unikaalseid tarkvara lahendusi, riistvara ja kõrgekvaliteedilist müügijärgset teenindust.
Oleme valinud parimad IT lahendused, mis saadaval on: täpsed elektronkaalud, intelligentsed vöötkooditehnikad ja kassaprogrammid.
Me teeme oma klientidega tihedat koostööd, et kindlustada kliendile just tema äritegevusele sobiva lahenduse tarnimine. Meie kliendid ei pea ennast kursis hoidma kõige virr-varriga, mis IT-maailmas toimub. Nad saavad keskenduda oma ärile, jättes bitid ja baidid meie kompetentsi ja hoolivasse teenindusse.