Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33108

Baltikumi juhtkonna assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Baltikumi juhtkonna assisteerimine erinevate projektide elluviimisel
  • koosolekute ettevalmistamine ja protokollimine
  • kirjavahetuse korrraldamine ja presentatsioonide ettevalmistamine
  • aruannete koostamine

Ootused kandidaadile

  • kuni 2-aastane eelnev sekretäritöö kogemus
  • soovitavalt kõrgharidus ärikorralduse erialal
  • võime lugeda, kirjutada ja suhelda eesti, vene ja inglise keeles
  • väga hea arvuti kasutamise oskus: Word, Excel, Powerpoint
  • oskus lugeda ja aru saada finantsaruannetest
  • hea planeerimisoskus ja analüüsivõime
  • initsiatiivikus ja järjekindlus alustatu lõpetamisel
  • autojuhiload

  • karjääri ja isikliku arengu võimalusi rahvusvahelises dünaamilises keskkonnas
  • konkurentsivõimelist ja motiveerivat palgasüsteemi

Lisainfo

Kandideerimisel palun saata oma inglise keelne CV ja sooviavaldus märgusõnaga "Baltikumi juhtkonna assistent"

Tööpakkumise number
#33108