Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642587

Baltikumi ettevõtete tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 2. märts 2020
Kuulutus aegub:20. märts 2020

Töö kirjeldus

Baltic Industrial OÜ on 2010. aastal Eestis asutatud ettevõte, mis tegeleb generaatorite, mootorite ja nende varuosade müügi, remondi ja hooldusega kõigis kolmes Balti riigis. Oleme Baltikumis ainuesindajad maailma juhtivatele kaubamärkidele Cummins ja Kubota. Meie klientide hulgas on nii ehitus-, kaevandus- ja transpordiettevõtteid kui ka haiglaid ja avaliku sektori organisatsioone. Baltic Industriali eesmärgiks on pakkuda oma klientidele professionaalset täislahendusteenust.

Baltic Industrial pakub tööd Baltikumi ettevõtete tegevjuhile!

Tegevjuhi töö peamiseks eesmärgiks on kolme Baltikumi ettevõtte strateegiline juhtimine ning uute tegevus- ja tootesuundade arendamine, et saavutada lähiaastatel ettevõtte käibe märkimisväärne kasv. Meil on tugevad esindatavad kaubamärgid, kogenud professionaalne 20-liikmeline meeskond ning hea töö ja
teenustepaketiga saavutatud klientide usaldus, mille baasilt tahame nüüd tugevalt kasvada ja areneda.
Ootame Sinult visiooni ja strateegiat kasvueesmärkide saavutamiseks, aktiivset panust partnersuhete loomisse ja arendamisse ning head igapäevast süsteemset juhtimist, mis tagaks püstitatud eesmärkide saavutamise.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus, eelistatult majanduse või mõne tehnilise valdkonna erialal;
- varasem kogemus tehniliste seadmete müügi ja/või hoolduse ning remondiga seotud ettevõttes;
- vähemalt paariaastane kogemus minimaalselt 20-liikmelise meeskonna (soovitavalt ettevõtte) juhtimisel;
- väga hea eesti keele oskus ning inglise ja vene keele valdamine suhtlustasemel;
- head juhiomadused ning väga hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus;
- ambitsioonikus eesmärkide püstitamisel ja sihikindlus nende saavutamisel.

- võimalust ennast teostada ja panustada tugeva baasiga ettevõtte märkimisväärsesse arengusse;
- stabiilset, professionaalset ja kokkuhoidvat meeskonda;
- konkurentsivõimelist ja eesmärkide täitmisega seotud töötasupaketti, isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#642587

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2020
Kuulutus sisestati:
2. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem