Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51377

Baltikumi controller

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Controlleri ülesandeks on Cleanaway Eesti, Läti ja Leedu ettevõtetes:

  • raamatupidamispoliitikate, -protseduuride ja –tavade väljatöötamine, elluviimine ja kontroll ettevõtte allüksustes
  • finantsanalüüside teostamine
  • eelarve ja prognooside koostamine ning kontroll eelarve täitmise üle
  • juhtkonna nõustamine
  • aruandlus juhtkonnale ja peakontorile

Töö eeldab sagedast reisimist Baltikumi piires.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

* kõrgharidus raamatupidamise, finantsjuhtimise või ökonoomika alal
* vähemalt 2-aastane töökogemus
* SAF 6.0 või mõne muu raamatupidamistarkvara tundmine
* hea inglise keele oskus
* suhtlustasandil vene keele oskus
* hea arvutioskus (MS Office - Word, Excel, PowerPoint)
* B-kategooria autojuhiload
* Hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
* kõrge initsiatiiv ja tulemustele orienteeritus
* head analüütilised oskused

Kasuks tuleb
* töökogemus rahvusvahelises ettevõttes
* mõningane saksa keele oskus
* valmisolek reisimiseks ja paindlikuks tööajaks

* vastutusrikast, pingelist ja huvitavat tööd arenevas rahvusvahelises firmas
* koolitus- ja arendusvõimalusi
* kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
* ametiautot
* sõbralikku paljurahvuselist kollektiivi

Lisainfo

Soovitav tööleasumise aeg on novembris 2005.

Tööleping on esialgu tähtajaline - lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja naasemiseni.
Heade töötulemuste korral on võimalik hiljem sõlmida alaline tööleping.

Tööpakkumise number
#51377

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
13. september 2005

Cleanaway AS on osa juhtivast rahvusvahelistest jäätmekäitluskontsernist Cleanaway, millel on 14 riigis 200 esindust ning milles töötab 12 000 töötajat. Cleanaway kuulub Brambles Group kontserni, mille aktsiad on noteeritud Londoni ja Sidney börsidel. Cleanaway ettevõtted pakuvad nii tööstus- ja kaubandusettevõtetele kui ka omavalitsustele laia teenuste paketti, mis ulatub nõustamisest jäätmemajanduse optimeerimisel kuni jäätmete kogumise, töötlemise, taaskasutamise ja kõrvaldamiseni.
Cleanaway AS tütarettevõtted asuvad ka Lätis ja Leedus.

Vaata rohkem