Värsked tööpakkumised

Balti riikide müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208546

Tööpakkumise number

208546

Töö kirjeldus

Eeldame, et oled aktiivne, julgustav ja motiveeriv ühenduslüli meie firma, klientide ja kohalike edasimüüjate vahel kõigis Balti riikides. Sa arendad koostööd olemasolevate klientidega, leiad uusi kliente, toetad neid äriga seonduvate probleemide lahendamisel ning valmistad ette lepinguid, tagamaks kasvu Balti riikides.

Igapäevaselt koostad koostöös meie klientidega tegevusplaane, müügiaruandeid meie ja meie klientide vajadustest lähtuvalt, arendad meie edasimüüjate äritegevust ning korraldad suhtlust erinevate Balti riikides asuvate huvirühmade ja Metsä Tissue vahel. Osaled aktiivselt brändi- ja tootearenduses koostöös meie brändi- ja tootejuhtimisteamidega.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et Sul on vähemalt kaheaastane müügitöö kogemus, eelistatavalt Balti riikide FMCG turult või B2B müügivaldkonnast. Sul on bakalaureusekraad müügi-, turundus-, ärijuhtimise- või mõnes sidusvaldkonnas. Valdad eesti, inglise ja vene keelt; teiste keelte, eriti soome keele oskus, on hinnatavaks lisaväärtuseks. Oled kogenud MS Office kasutaja.

Balti riikide müügijuhi positsioon eeldab Balti riikide (äri)kultuuri mõistmist ning valmisolekut ametireisideks. Oled kohusetundlik, tulemusele orienteeritud, energiline, avatud ja lahenduste leidmisele suunatud inimene. Eeldame, et naudid äritegemist, oled avatud uutele ideedele ning saavutad häid tulemusi nii iseseisvalt kui ka meeskonnas töötades

Pakume Sulle palju nõudlikke ja huvitavaid ülesandeid, suurepäraseid väljakutseid ametialaseks arenguks ning head hüvituspaketti ja boonuseid. Loomulikult saad tuge nii sisseelamisel kui edasises töösuhtes. Allud Soome ja Balti riikide tarbijate tootesuuna müügidirektorile.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma ingliskeelne CV ja sooviavaldus märgusõna ”Metsä Tissue” all koos palgasooviga enne 27. oktoobrit läbi CV Keskuse või postiga: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Lisainfo saamiseks helista Mercuri Urval konsultant Tarmo Müürsepale telefonil 667 1520.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2010

Metsä Tissue on Euroopa juhtiv kodu- ja suurtarbijatele mõeldud pehme paberi tootja. Me oleme ka maailma juhtiv küpsetuspaberi ja toiduvalmistamises kasutatava paberi tootja. Meie peamised brändid on Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin, Fasana ja SAGA. Meie tehased asuvad Soomes, Saksamaal, Poolas, Venemaal, Slovakkias ja Rootsis ning me anname tööd umbes 3150 inimesele. Meie aastakäive on 890 miljonit eurot. Metsä Tissue on osa Metsäliitto kontsernist.
Otsime nüüd meie müügimeeskonna tugevdamiseks Balti riikide müügijuhti.