Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23177

Balti piirkonna müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootused kandidaadile

  • Sobivalt kandidaadilt eeldame kõrgharidust (eelistatult keemia - või tekstiilialane), müügi- ja suhtluskogemust Balti piirkonna ettevõtetega, valmisolekut ametireisideks ning väga head inglise ja vene keele oskust.
Soovitav on isikliku auto kasutamisvõimalus.

  • Isiksuseomaduste poolest on oodatud väga heade suhtlemis- ja läbirääkimisoskustega, koostööle orienteeritud, energilised ja töötahtelised kandidaadid.

põnevat tööd kiiresti arenevas edukas rahvusvahelises ettevõttes ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume Teil CV saata konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
Märgusõna:"BREKKE"

Tööpakkumise number
#23177