Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66089

Balti Filmi- ja Meediakooli infotehnoloogia spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- IKT süsteemide, serverite ja arvutivõrkude haldus
- Töökohtade riist- ja tarkvara installeerimine, häälestamine ja korrashoid
- IKT seadmete ning kasutajate põhjustatud vigade leidmine ning kõrvaldamine
- Andmeturbe ning varundamise tagamine
- Töötajatele kasutajatoe ning nõustamise pakkumine

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus
- Vähemalt kaheaastane töökogemus infotehnoloogia valdkonnas
- Väga hea arvutikasutamise oskus
- Arvutiriistvara hea tundmine
- MS Windowsi ja Linuxi operatsioonisüsteemide põhjalik tundmine
- Hea eesti ja inglise keele oskus
- Hea suhtlemisoskus
- Kohusetundlikkus, täpsus ning sõbralikkus

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja väljakutseterohket tööd toetavas meeskonnas
- Arenemisvõimalusi rahvusvahelises kollektiivis
- Kaasaegset töökeskkonda ja motiveerivat töötasu

Lisainfo

Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakooli eesmärgiks on kiiresti areneda ning laieneda rahvusvahelisele haridusturule. Balti Filmi- ja Meediakool pakub filmi-, meedia- ning suhtekorralduse erialadel nii bakalaureuse- kui magistriõpet ja annab praktilise erialase ettevalmistuse; samuti viib kool läbi teadus- ja arendustegevust ning pakub täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#66089