Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667193

Balloonitäitja Vana–Kuustele

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 9. september 2020
Kuulutus aegub: 8. oktoober 2020

Töö kirjeldus

*Balloonide täitmine

*Balloonide laadimine

*Balloonide remont ja katsetus

*Liinide hooldus ja remont

*Balloonide pesemine

*Tõstukiga töötamine

Ootused kandidaadile

*Tegu on raskuste teisaldamisega

*Vajame tublit, hea füüsilise vormiga ja kohusetundlikku inimest.

Ettevõte pakub

*Väljaõpe kohapel

*Tööaeg on E–R 8:00–16:30

*Lõuna ettevõtte poolt

Tööpakkumise number
#667193

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
9. september 2020

Alexela on eestimaine ettevõte, mis sündinud koos taasiseseisvunud Eestiga ja mis on mitmes valdkonnas meie riigi parimate seas. Areneme kiiresti paljudes valdkondades ja ootame endaga liituma uudishimulikke ja teotahtelisi inimesi, kes tahavad kasvada koos meiega ning jagada meile oma tarkust ja kogemust.

Vaata rohkem