Värsked tööpakkumised

Back-office assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234015

Tööpakkumise number

234015

Töö kirjeldus

Sa oled täpne ja teotahteline, energiline ja koostööle orienteeritud. Sind nähtakse positiivse ning korrektse suhtlejana. Sa üllatad oma pedantliku täpsusega, numbrilembelisusega ning rutiinitaluvusega. Sul ei juhtu komakoha- ega trükivigu. Oskad eesti keelt ning tuled toime suhtlemisega nii inglise kui ka vene keeles.
Kui see oled Sina, siis tule meile, kuna otsime oma professionaalsesse ja tulemusele orienteeritud meeskonda back-office assistenti.

Nõudmised kandidaadile

Sinu vastutusaladeks on:
• lepingute, mailide ja muude kanalite kaudu laekunud andmete sisestamine andmebaasi
• laekunud andmete töötlemine, arvete väljastamiseks vajalike andmete kogumine ja programmi kandmine
• andmete ja muu klienti puudutava informatsiooni pidev kontroll
• lepingute registreerimine ja haldamine
• kliendisuhtlus ning andmete esitamisega seotud küsimuste lahendamine

Ettevõte pakub

Sind ootab ees:
• arenguvõimalused perspektiivikal elualal Baltimaade parimas ettevõttes
• unikaalne ja vaheldusrikas töövaldkond
• põnevad väljakutsed
• suurorganisatsiooni soodustused

Lisainfo

Sinu täiendavatele küsimustele vastab värbamisspetsialist Anastassia Leppikson anastassia.leppikson(ät)energia.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Elektri ja soojuse tootmise ärivaldkonna ülesandeks on elektri ja soojuse tootmine ning energiakaubandus hulgiturul. Eesti Energia Energiakaubandus haldab kontserni elektrienergia tootmis-, ostmis- ja müügiportfelli kasumiriski ning õlitootmise hinnariski. Energiakaubandus müüb elektrienergiat tütarettevõtete kaudu Läti, Leedu ning Soome lõpptarbijatele.