Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62806

Back office assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Back office assistendi peamisteks vastutusvaldkondadeks on töötamine andmebaasidega, suhtlemine erinevate ettevõtte osakondadega ning sidusrühmadega, sisemiste raportite koostamine ja probleemsete olukordade lahendamine.

Ootused kandidaadile

- MS Office programmide head kasutamisoskust
- vähemalt 2 aastast kontoritöö kogemust
- eesti-, soome ja inglise keele või rootsi keele head oskust kõnes ja kirjas
- analüüsivõimet, iseseisvust, kõrget stressitaluvust ja meeskonnatöö võimekust

- võimalust töötada rahvusvahelises organisatsioonis kiirelt areneval alal
- heal tasemel põhipalka, boonusprogrammi ja lisasoodustusi
- täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#62806