2023-08-23 14:48:55

Back Office Assistant

CVKeskus.ee klient
Alates 1400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Back Office Assistenti.

Töö ülesandeks on tarnijate arvete käsitlemine ja info sisestamine andmebaasi. Samuti suhelda tarnijate ja muude sidusgruppidega puuduliku info osas. Suhtlus e-maili või Teams Chat kaudu.

Iseseisev töö arvutiga, info uurimine internetist vajadusel.

Ootused kandidaadile

Tehnilised oskused

  • Väga hea arvuti kasutamise oskus (Excel, Outlook, MS Office 365)

Keele oskus

  • Väga hea inglise keele oskus
  • Heal tasemel norra ja/või taani keele oskus
  • Muud keeled, nagu soome, saksa, rootsi, tulevad kasuks

Muud oskused

  • Oskus töötada nii iseseisvalt kui tiimis
  • Hea probleemide lahendamise oskus
  • Täpsus ja kiirus
  • Hea oma töö organiseerimise ja enesejuhtimise oskus

Ettevõte pakub

  • Võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes
  • Kodus töötamise võimalus
  • Samuti võimalik töötada Tallinna kesklinna kontoris
  • Lisaks veel boonussüsteem, sporditoetus ja talvepuhkus

  • Hetkel pakume töölepingut üheks aastaks, mahtude suurenemise korral on võimalik pikendamine

  • Tööle asumise aeg koheselt. Konkurss lõppeb ennetähtaegselt sobiva inimese leidmisel