Back-end PHP arendaja VIP1

BILLITY

Tööpakkumise number

624894

Billity Back-end PHP arendaja

Töö kirjeldus

* RESTful rakendusliideste (API) planeerimine ja arendamine PHP programmeerimiskeeles
* Tarkvaraarendus microservice tüüpi tehnoloogiaid kasutades
* Relatisooniliste andmebaaside projekteerimine, olemasolevate baaside normaliseerimine/täiendamine (peamiselt PostgreSQL)
* Loodava lahenduse põhjalik testimine, dokumenteerimine
* Unit- ja integratsioonitestide kirjutamine
* Code review teostamine teistele arendajatele
* Suhtlemine nii eesti- kui inglise keeles oma tööülesannete teostamisel

Nõudmised kandidaadile

* Väga head teadmised PHP-st ning mõnest relatsioonilisest andmebaasist (PostgreSQL, MariaDB)
* Väga head teadmised objekt-orienteeritud programmeerimisviisist
* Arusaam veebipõhiste rakenduste turvalisest koostoimimisest
* Kogemused Linux käsureaga
* Oskus töötada ja leida lahendusi nii iseseisvalt kui meeskonnas
* Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

Kasuks tuleb

* Kogemused RESTful rakendusliidestega
* Kogemused testidel põhineva arendusmeetodi (TDD) järgimisel
* Kogemused asünkroonsete keskkondadega
* Kogemused Docker konteineriplatvormiga
* Kogemused DevOps tööriistadega
* Kogemused funktsionaalse programmeermisega (nt Erlang/Elixir)
* Kogemused teiste serveripoolsete programmeerimiskeeltega (nt Python)
* Kogemused mobiilirakenduste arendamisega (nt React Native, Expo)
* Kogemused UML diagrammide koostamisega
* Kogemused NoSQL tüüpi andmebaasidega (nt MongoDB)

* Võimalust osaleda mahuka rahvusvahelise projekti erinevates arengufaasides
* Huvitavaid erialaseid väljakutseid
* Stabiilset, head palka
* Meeldivat töökeskkonda noores ja abivalmis kollektiivis, kus lisaks tööle peetakse lugu ka huumorimeelest
* Toredaid ühiseid ettevõtmisi meie norra kolleegidega - reisid, restoranid, filmiõhtud
* Kaitset ja hoolt –
◦ meie töötajatele on haiguspäevad esimesest päevast 100% tasustatud
◦ meie põhipuhkus kestab 5 nädalat
◦ kompenseerime osa spordikuludest

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. november 2019
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2019
Soovin kandideerida

Back-end PHP arendaja

BILLITY

Billity on värske norra ettevõte, mis loob ärilahendusi asjade interneti (IoT) ja telekomi valdkonnas tegutsevatele ettevõtetele (võtmesõnadeks automated on-boarding, automated customer care, tools for product innovation, business intelligence, rating- and billing engine, automated money collection).

Billity on alustamas tootearendust ja otsib oma meeskonda back-end arendajaid, kes soovivad luua midagi uut ja huvitavat. Sinu kolleegideks on kümneaastase telekomi kogemusega tootespetsialist, tugev projektijuht ning kaks kogemustega back-end arendajat. Meeskond jagab kontorit Billity sõsarettevõttega Arego Estonia, kus töötab kuus toredat inimest.

Arego Estonia seitsme tegutsetud aasta jooksul oleme kogenud, et parimad lahendused saavutatakse ühiselt. Seepärast hindame terviklikku meeskonda enam kui üksikuid staararendajaid – igaüks annab endast parima, et meie ühiselt seatud eesmärkideni jõuda. Iga arvamus loeb, iga idee on väärt ärakuulamist.

Värbamisel hindame väga eneseteostust ja väljakutseid otsivaid inimesi, mis nii mõnelgi korral on kandidaadi tausta ja staaži üles kaalunud!

Avan ettevõtte profiili