Värsked tööpakkumised

Baarmeneid ja ettekandjaid-kelnereid

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 65757

Tööpakkumise number

65757

Töö kirjeldus

Pakume tööd nii baarmenitele- baaridaamidele kui kelneritele- ettekandjatele . Restoran ja tapasebaar asuvad hoone I korrusel Tallinna kesklinnas. Baaris töö vahetustega, lahtiolekuaeg 9.00-01.00. Restoranis töö 13.00-01.00. Tapasebaaris jookide ja suupistete serveerimine, veinide soovitamine.Baaris 30 kohta, korraga tööl 2 teenindajat. Restoranis teenindamine lauas, restoranipoolel 60 kohta, korraga tööl saalis 3 teenindajat.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda energilisi ja sõbralikke klienditeenindajaid, kes on avatud uutele väljakutsetele ja valmis osalema uue ettevõtte käivitamises. Kindlasti eeldame eelnevat töökogemust antud valdkonnas. Oluline on väga hea suhtlemisoskus ning kliendisõbralikkus. Hea on ka keelteoskus.

Pakume konkurentsivõimelist palka ja tööd heas asukohas Tallinna kesklinnas. Pakume erinevaid koolitusi, eriti pöörame tähelepanu veinikoolitustele ja hispaania köögi tutvustamisele. Vahelduv töögraafik. uus ettevõte ja kollektiiv, kes kõik koos alustavad ja kellel kõigil on võimalus oma sõna sekka öelda , et töökeskkond saaks parim.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. mai 2006
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2006
Brutopalk:
Alates 7000 kuni 10000 EEK kuus

Oleme alustav ettevõte, loomas restorani Tallinna kesklinnas. Suunitluselt on tegemist hispaania restoraniga, on loomisel baar ja restoran. Kohti umbes 90. Avada planeerime juunis 2006. CV Keskuse kaudu soovime leida tööle ettekandjaid-kelnereid.