Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318585

Baarmen

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on klientide teenindamine baarist, kuumade ja külmade jookide serveerimine. Baari pidev korrashoid, klientidega
suhtlemine, pakkumistest teavitamine, lisamüügi teostamine vastavalt Metasar OÜ teenindusstandarditele.

Ootused kandidaadile

Sa peaksid olema hea pingetaluvuse, väga hea suhtlemis- ja eneseväljendamisoskusega, rõõmsameelne, abivalmis, positiivse ellusuhtumisega,
kiire ja täpne koostööaldis meeskonnatöötaja. Sa valdad hästi kõnes ja kirjas eesti keelt, suhtlustasandil inglise keelt ning kasuks tuleb veel mõne
võõrkeele oskus. Tunned tavakasutaja tasemel arvutit ning omad eelnevat töökogemust baaritöötajana.

Omalt poolt pakume meeldivat töökeskkonda, pidevat täiendust ja koolitust ning motiveerivat tasu vastavalt töötulemustele.

Lisainfo

Kui tundub, et just Sina oled see, keda vajame, siis saada meile enda pildiga CV ning kaaskiri: märksõnaga “BAARITÖÖTAJA”
enne 30.09.2013.

Tööpakkumise number
#318585

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. september 2013
Kuulutus sisestati:
30. august 2013

Tartus Raekoja platsil asuvad Lokaal Suudlevad Tudengid ja Saku kodupubi Sõprade Juures koosnevad kolmest erineva kujundusega sisesaalist, privaatsetest Viskitoast, Sigarikambrist ning 250 kohaga suveterrassist.
Seoses töömahu suurenemisega, otsime oma meeskonda kogemustega baarmeni/baaridaami

Vaata rohkem

Baarmen