Värsked tööpakkumised

Baarmen

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234211

Tööpakkumise number

234211

Töö kirjeldus

Kui Sa oled enne baarmanina töötanud, siis tead, mida see töö tähendab.
Kõike, mis töö käigus ette tuleb ja millega tegelema pead, me ette kirjutada ei saa ega soovigi.
Baarmeni /baaridaami tööks on kokteilide valmistamine ja jookide serveerimine, klientidega suhtlemine, igapäevaste ettevalmistustega tegelemine, koristamine ja koristamine jne. Kõike seda selleks, et saaksid meie abiga pakkuda Tartu linna parimat teenindust!

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma meeskonda ambitsioonikat noort, TÖÖKOGEMUSTEGA INIMEST, kes on omal alal professionaal, nõuab endalt ja oma meeskonnalt maksimumi, on avatud ning valmis õppima ja arenema!

Pakume väga ühtset ja sõbralikku meeskonda, võiks isegi öelda perekonda, kus teineteist tunnustatakse ja toetatakse! Loomulikult pakume ka töötulemustele vastavat tasu ning kaasaegseid töötingimusi!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. august 2011
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2011

Kõike saab paremini teha! Nii nagu Eduard Vilde püüdis oma teostes järjekindlalt paljastada, mida inimesed tegelikult mõtlevad, nii püüame ka meie kokku panna kõige paremat ja efektiivsemat meeskonda.